Szachy – wyniki Ekipa ALK okazała się bezkonkurencyjna. W turnie- jach indywidualnych wywalczyła komplet medali, a zwycięzcą wśród mężczyzn został trzeci przed ro- Klasyfikacja drużynowa kiem Mikołaj Tomczak. Warszawiacy wygrali także 1. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie turniej drużyn, wyprzedzając AGH Kraków i Uniwersy- 2. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie tet Gdański. Podobnie było zresztą w klasyfikacji ge- 3. Uniwersytet Gdański neralnej. W obydwu przypadkach obronili tym samym mistrzowskie tytuły z roku 2019. 4. Uniwersytet Wrocławski Powody do zadowolenia miał także Uniwersytet Ślą- 5. Politechnika Gdańska ski. Katowiczanie co prawda w klasyfikacjach druży- 6. Uniwersytet Warszawski nowych zajęli odległe miejsca, ale dzięki niepokona- nym Wiktorii Cieślak i Agacie Bińkowskiej wywalczyli 7. Politechnika Śląska w Gliwicach złoto i srebro w turnieju pań. 8. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 9. Uniwersytet Śląski w Katowicach 10. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 11. Politechnika Rzeszowska 12. Uniwersytet Medyczny w Łodzi y FIVE 13. Uniwersytet Rzeszowski 14. Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie eklam 15. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 16. Politechnika Łódzka o: Agencja R 17. Uniwersytet Szczeciński ot F 18. Uniwersytet Łódzki 19. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 20. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Turniej drużyn 1. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 3. Uniwersytet Gdański Turniej indywidualny kobiet 1. Wiktoria Cieślak (UŚ Katowice) 2. Agata Bińkowska (UŚ Katowice) 3. Oliwia Kiołbasa (ALK Warszawa) Turniej indywidualny mężczyzn 1. Mikołaj Tomczak (ALK Warszawa) 2. Igor Janik (ALK Warszawa) 3. Marcin Smołka (AGH Kraków) Igor Janik (ALK Warszawa) 179