#ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ 10 με την υπογραφή του Σταύρου Κουκάκη #1 Οι δύο ομάδες βρέθηκαν #1 #3 για πρώτη φορά αντιμέτωπες στο Η πρώτη φορά που «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» στις 28 γκολ έχει σημειώσει ο βρέθηκαν αντιμέτωπες Φεβρουαρίου 2024, όπου αναδείχθη- Αστέρας στον μοναδικό οι δύο ομάδες ήταν στις καν ισόπαλες 3-3. αγώνα που έχει δώσει με 26 Νοεμβρίου 2023 την Κηφισιά στην Τρίπολη όταν ο Αστέρας κέρδισε και τα έχουν πετύχει οι με 3-1 (Μάντζης, Regis, Miritello, Yablonski, Regis. Zukanovic). #1 Οι δύο ομάδες θα βρεθούν για πρώτη φορά αντιμέτωπες στα play-out. ΓΑΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΒΙ.ΠΕ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Tηλ: 2710235555, Fax: 2710225554 5ο χλμ. E.Ο. Τρίπολης-Σπάρτης | Τρίπολη | Τηλ: 2710 222650 e-mail: [email protected], www.alcons.gr #10 ποδοσφαιριστές σκόρα- #6 #100 ραν στη φετινή αγωνιστική περίοδο γκολ σε δύο αγώνες με στους αγώνες του Αστέρα τα 36 γκολ συμμετοχές με τα χρώματα αντίπαλο την Κηφισιά στην κανονική περίοδο της Super του Αστέρα συμπλήρωσε στο φετινό πρωτάθλημα League: Miritello 12, Regis 6, Καλτσάς ο Pepe Castano και έγινε μετράει ο Αστέρας, με μία 5, Bartolo 3, Zukanovic 3, Yablonski μόλις ο 13ος ποδοσφαι- νίκη (εκτός έδρας) και μία 2, Μάντζης 2, Munafo 1, Alvarez 1, ριστής στην ιστορία της ισοπαλία (στην Τρίπολη). Grozdanic 1. Τα έξι γκολ έχουν σημει- ομάδας που έχει τριψήφιο ώσει πέντε ποδοσφαιρι- αριθμό αγώνων στη Super League. στές: Regis 2, Μάντζης, #238 συμμετοχές με τον Αστέ- Zukanovic, Miritello, ρα στη Super League μετράει ο Munafo, Yablonski. που έχει σημειώσει σε αυτό το διάστημα 9 γκολ Τηλ: 2710 411 435, Τρίπολη