#ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ 10 με την υπογραφή του Σταύρου Κουκάκη #1 Αστέρας και Βόλος βρέθηκαν #3 #6 αντιμέτωποι για πρώτη φορά στο γκολ έβαλε ο Λουίς «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» στις 24 φορές έχουν βρεθεί Φερνάντεζ στις 4 Ιουλίου Νοεμβρίου 2019 με τις δύο ομάδες να αντιμέτωπες οι δύο ομάδες 2020, όταν στον αγώνα αναδεικνύονται ισόπαλες με σκορ 0-0. στην Τρίπολη, πέντε για για τα play-out ο Αστέρας την κανονική περίοδο του κέρδισε με 4-0 τον Βόλο. πρωταθλήματος και μία για τα play-out. Ο Αστέρας έχει τρεις νίκες, ενώ τρεις αγώνες έληξαν ισόπαλοι. #1 Το μοναδικό γκολ του Βόλου Τα γκολ είναι 7-1. στην Τρίπολη, το έχει σημειώσει ο Κολομβιανός Χουάν Χοσέ Περέα, στις καθυστερήσεις του αγώνα της 9ης Δεκεμβρίου 2020 που έληξε ισόπαλο 1-1. ΓΑΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΒΙ.ΠΕ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Tηλ: 2710235555, Fax: 2710225554 5ο χλμ. E.Ο. Τρίπολης-Σπάρτης | Τρίπολη | Τηλ: 2710 222650 e-mail: [email protected], www.alcons.gr #2 φορές έχουν βρεθεί αντιμέ- #12 #7 τωπες οι δύο ομάδες στα play-out του γκολ σημείωσε ο Juan πρωταθλήματος και τις δύο φορές έχει Miritello στο φετινό πρω- γκολ εναντίον του Βόλου κερδίσει ο Αστέρας. Την πρώτη στο έχει σημειώσει στους τάθλημα της Super League «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» με 4-0 αγώνες που έχουν και αναδείχθηκε τρίτος και την δεύτερη στον Βόλο 2-0. διεξαχθεί στο «Θεόδωρος σκόρερ, υστερώντας μόνο Κολοκοτρώνης» ο Αστέρας του Μαροκινού Ελ Κααμπί με πέντε διαφορετικούς του Ολυμπιακού με 15 γκολ και του Ισπανού Λο- #2 (από τις τρεις) ισοπαλίες των σκόρερ: Λουίς Φερνάντεζ (3), Σίτο, Μπαράλες, Σονί ρέν Μορόν του Άρη με 14. δύο ομάδων στο «Θεόδωρος Κολοκο- και Miritello. τρώνης» έληξαν με 0-0. Τηλ: 2710 411 435, Τρίπολη